Архів рубрики: Інженерно-будівельні роботи


Газон не має дренажу буде постійно знаходиться в надлишку вологи, з-за чого за кілька сезонів повністю загине. У даній статті ми розглядаємо способи поліпшення дренажних властивостей газону своїми руками.

На вашому дачній ділянці часто утворюються калюжі внаслідок атмосферних опадів? Найбільш економічним і простим способом створення дренажу ділянки є побудова водовідвідної канави, про що ми поговоримо більш докладно в даній статті.

Бажаєте позбутися від постійного скупчення води на садових доріжках дачної ділянки? Так чому не створити поверхневий водовідвід, який запобіжить утворенню калюж по всій території дачі? Про те, як змонтувати систему поверхневого лінійного водовідведення читайте в цій статті!

Втомилися від щоденного поливу городу на дачній ділянці? Так чому б не удосконалити ручний полив до напівавтоматичного? До вашої уваги варіанти поливу рослин для ледачих дачників! Сутність, переваги та недоліки кожного з перерахованих варіантів.

Ноу-хау в будівельній справі - георешітка. Матеріал за короткий проміжок часу почав використовувати у більшості будівельних робіт. Надаємо вашій увазі всю корисну інформацію про георештке.

Що б змінити рельєф місцевості дачної ділянки не потрібно багато грошей і роботи бригади фахівців. Все, що потрібно виділити пару вільних днів і вивчити просту інструкцію по застосуванню геопластики на дачній ділянці. Подробиці даної технології читайте тут!

Рулонний газон є швидким та розкішним озелененням дачної ділянки. Сьогодні існує безліч виробників рулонного газону, і що б не наткнутися на «кота в мішку» потрібно знати правила вибору газону в рулонах, які надані в даній статті!

Бетонні плити є зручним і недорогим матеріалом для мощення садових доріжок. Що б не витрачати гроші на покупку заводських залізобетонних плит можна зробити їх своїми руками, про що ми розповідаємо в цій статті!

Луганський камінь або іншими словами кварцовий піщаник є хорошим матеріалів для будівництва та ландшафтного дизайну. Область застосування має безліч напрямків, а садові доріжки з луганського каменю виглядають дивовижно красиво!

Цементно-піщаний розчин - основа міцного фундаменту. Що б фундамент був міцним і довговічним, необхідно правильно замісити розчин, з урахуванням пропорцій і нюансів заливки. У даній статті перебувати всі, що ви повинні знати про створення цементно-піщаного розчину.

У цій статті надано матеріал по створенню дерев'яного фундаменту своїми руками. Інструкція по створенню пальового і стрічкового дерев'яного фундаменту. Правила обробки деревини для підвищення довговічності фундаменту.

Причини створення пальового фундаменту на дачній ділянці. Технологія створення пальово-стрічкового і пальово-гвинтового фундаменту своїми руками. Переваги та недоліки даного виду фундаменту.

Бажаєте зробити покриття з теплої, довговічного та екологічно чистого матеріалу? Чому б не вибрати декинговую дошку?Про те,яка фірма не підведе за якістю і як правильно укладати садовий паркет, читайте нижче!

Вічна конкуренція природного і штучного каменю змушує вас замислитися над тим, що ж вибрати? Не варто напружуватися, і той і той варіант буде відмінно виглядати. Про те як правильно укладати природний і штучний камінь власними руками читайте нижче!