Архів рубрики: Доріжки, стежки, мощення, вибір матеріалу для мощення


Рулонний газон є швидким та розкішним озелененням дачної ділянки. Сьогодні існує безліч виробників рулонного газону, і що б не наткнутися на «кота в мішку» потрібно знати правила вибору газону в рулонах, які надані в даній статті!

Бетонні плити є зручним і недорогим матеріалом для мощення садових доріжок. Що б не витрачати гроші на покупку заводських залізобетонних плит можна зробити їх своїми руками, про що ми розповідаємо в цій статті!

Луганський камінь або іншими словами кварцовий піщаник є хорошим матеріалів для будівництва та ландшафтного дизайну. Область застосування має безліч напрямків, а садові доріжки з луганського каменю виглядають дивовижно красиво!

Бажаєте зробити покриття з теплої, довговічного та екологічно чистого матеріалу? Чому б не вибрати декинговую дошку?Про те,яка фірма не підведе за якістю і як правильно укладати садовий паркет, читайте нижче!

Вічна конкуренція природного і штучного каменю змушує вас замислитися над тим, що ж вибрати? Не варто напружуватися, і той і той варіант буде відмінно виглядати. Про те як правильно укладати природний і штучний камінь власними руками читайте нижче!