Архів рубрики: Будівлі та споруди


Вся інформація про те, як правильно зробити гараж для автомобіля своїми руками: вибираємо матеріал і місце розташування гаража, будуємо за допомогою покрокової інструкції з фото і відео прикладами.

У даній статті розглядаються такі популярні питання як призначення перголи, правильно місцерозташування на дачній ділянці і відповідні в'юнкі рослини для даної садової споруди. Так само розглянуті найбільш популярні фото приклади дизайну дерев'яних пергол своїми руками

Вирішуємо проблему зі сповзанням грунту на горбистій території дачі за допомогою підпірної стінки. Вибираємо матеріал підпірної стінки. Правильно розраховуємо конструкцію опори і встановлюємо підпірну стінку своїми руками.

Для того, що б зробити життя дітей більш яскравою, змайструйте на дачній ділянці дитячий майданчик у вигляді пісочниці, будиночки на дереві, наземного будиночка або гойдалок. Інструкції щодо побудови даних засобів знаходяться тут!

Для того, що б машина прослужила вам довше і не піддавалася негативного впливу поганих погодних умов, змайструйте на дачній ділянці гараж або хоча б спеціальний навіс. Створити таку споруду своїми руками досить просто. Інструкція по створенню навісу під машину, а так само перевага гаража описані в даній статті.