Архів рубрики: Аксесуари для саду


Ще однією ілюзією в саду є обман зору за допомогою імітації води. Технологія імітації води досить проста, в даній статті ми надали всю сутність заходу.

Грот є саме тією садової спорудою, яка робить ділянку незвичайним і унікальним. У даній статті представлена більш креативна технологія побудови грота - із створенням невеликого водоспаду.

Вся інформація про те, як правильно зробити клумбу на дачі своїми руками. Найбільш корисні поради по спорудженню квітника, фото приклади креативного оформлення, основні типи клумб і багато іншого.

Вся інформація про те, як правильно зробити гараж для автомобіля своїми руками: вибираємо матеріал і місце розташування гаража, будуємо за допомогою покрокової інструкції з фото і відео прикладами.

У даній статті розглядаються такі популярні питання як призначення перголи, правильно місцерозташування на дачній ділянці і відповідні в'юнкі рослини для даної садової споруди. Так само розглянуті найбільш популярні фото приклади дизайну дерев'яних пергол своїми руками

Вирішуємо проблему зі сповзанням грунту на горбистій території дачі за допомогою підпірної стінки. Вибираємо матеріал підпірної стінки. Правильно розраховуємо конструкцію опори і встановлюємо підпірну стінку своїми руками.

Для того, що б зробити життя дітей більш яскравою, змайструйте на дачній ділянці дитячий майданчик у вигляді пісочниці, будиночки на дереві, наземного будиночка або гойдалок. Інструкції щодо побудови даних засобів знаходяться тут!