Архів рубрики: Садові стилі


Що б сад був не тільки красивим прикрасою території і спонсором вітамінів в літній час, але і місцем де можна поміркувати, «піти в себе» і помедитувати необхідно створити його в підходящому для цього стилі, де немає нічого зайвого і кожна деталь має свій сенс. Таким садовим стилем є японський кам'яний сад, про який буде йти мова!

Рослинний світ кантрі-стилю дуже простий, але в той же час змушує включити свою фантазію і тонкий смак. Що б вся композиція сільського саду гармоніювала і не виглядала безглуздою, ознайомтеся з декількома порадами по його створенню рослинного світу!

Якщо ваш спосіб життя не дозволяє вам щодня доглядати за садом, а на вихідних ви любите комфортно відпочити в ньому, тоді сад в стилі хай-тек йде до вас на допомогу. Сучасні технології і гармонійна композиція елементів декору творять чудеса!

Модерн є витонченим стилем, насиченим романтикою і неймовірною красою пейзажу. Тому при виборі рослинного світу «модерністського» саду необхідно враховувати всі ці тонкощі. Про те, які рослини краще всього доповнять композицію такого саду, викладено тут!

Ви зіткнулися з такою проблемою, як садову ділянку на крутому схилі? зовсім не проблема! Для створення затишного відпочинку вам буде потрібно використовувати такий дизайнерський прийом, як оформлення саду у вигляді гірського схилу. Нюанси створення такого декору читайте тут!

Вирішили створити стиль свого саду, який буде нагадувати вам про дитинство при відпочинку? Кантрі сад - це єдиний підходящий варіант, адже всі ми проводили своє дитинство у бабусі на дачі. Нюанси створення сільського саду надані тут!