Архів рубрики: Гідротехнічні споруди


Для створення штучного струмка, в якому цілий день буде протікати вода, необхідно встановити водяний насос. Про те, як вибрати насос для штучного струмка ми говоримо в даній статті.

Якщо ви вирішили створити штучну водойму на своїй дачній ділянці, необхідно насамперед подбати про заснування водойми. На даний момент існує безліч матеріалів для створення чаші водойми своїми руками. У статті наведено перелік найбільш популярних стройматерилов.

Що б ваш фонтан на дачній ділянці був більш привабливим і радував очі в нічний час, створіть декоративне підсвічування фонтану надводними і підводними світильниками, про що ми і говоримо в даній статті.

Якщо ваш басейн, фонтан або ставок починає «цвісти» і заростати водоростями, необхідно провести його очищення з допомогою ефективних хімічних і біологічних засобів. У даній статті ми надамо перелік найбільш якісних препаратів для очищення водойм своїми руками.

Якщо ви маєте на дачній ділянці ставок, необхідно здійснювати заходи по догляду за даними водоймою, що б його декоративний вигляд прикрашав присадибну територію. Перелік заходів по догляду за садовою ставком надані в даній статті.

Якщо ви справжній любитель живої природи, то найбільш підходящим гідротехнічною спорудою для вашого дачної ділянки буде ставок з живою рибою. Про те, як зробити ставок для риби своїми руками і яких рибок можна розводити у власному ставку, ми поговоримо в цій статті.

Для того що б басейн відкритого типу можна було використовувати не тільки в жарку погоду, але і похмурої восени і навесні, необхідно звести захисну теплоізоляційну дах, звану павільйоном. Про те, яке ще судилося має павільйон, як його звести своїми руками, а так само наочні фото-приклади споруди представлені в даній статті.

Бажаєте обзавести дачну ділянку басейном? Будівництво капітального басейну займе більше часу і грошей. А чому б не розглянути більш простий варіант: мобільний басейн для дачної ділянки? У даній статті ми надали всі переваги даного виду басейнів.

Після побудови бетонного басейну виникає потреба в обробці чаші для подальшого купання в басейні. У цій статті надано технології штукатурки, гідроізоляції та обробки чаші басейну декоративними матеріалами.

Вирішили побудувати басейн на дачній ділянці але не маєте особливих навичок в будівельному справі? Надаємо вашій увазі кілька варіантів будівництва бетонного басейну, які будуть під силу навіть будівельникові-новачку!

Вирішили побудувати басейн на дачній ділянці? Справа не з легких, але мета виправдовує засоби. Крім робіт з будівництва басейну необхідно правильно здійснити його водопостачання. Основи водопостачання басейну своїми руками знаходяться в даній статті.