Архів рубрики: Ідеї для саду


Ще однією ілюзією в саду є обман зору за допомогою імітації води. Технологія імітації води досить проста, в даній статті ми надали всю сутність заходу.

Якщо ви дуже рідко відвідуєте дачну ділянку, але все ж бажаєте що б він мав доглянутий ландшафтний дизайн, необхідно створити невибагливий сад з посухостійкими рослинами та малими архітектурними формами. Про інших об'єктах невибагливого саду говоримо в цій статті!

Оформлення палісадника є відповідальним етапом ландшафтного дизайну дачної ділянки, тому палісадник є «обличчям дачі». Про те, як правильно оформити палісадник своїми руками і які дизайнерські хитрощі можна використовувати ми говоримо в цій статті!

Якщо ви маєте невелику площадку прямо перед входом в будинок, необхідно облаштувати її як зони відпочинку або декоративного елемента присадибної території. У даній статті ми розглянемо найбільш підходящі способи оформлення майданчика перед будинком своїми руками.

Втомилися від щоденного поливу городу на дачній ділянці? Так чому б не удосконалити ручний полив до напівавтоматичного? До вашої уваги варіанти поливу рослин для ледачих дачників! Сутність, переваги та недоліки кожного з перерахованих варіантів.

Що б змінити рельєф місцевості дачної ділянки не потрібно багато грошей і роботи бригади фахівців. Все, що потрібно виділити пару вільних днів і вивчити просту інструкцію по застосуванню геопластики на дачній ділянці. Подробиці даної технології читайте тут!

Грот є саме тією садової спорудою, яка робить ділянку незвичайним і унікальним. У даній статті представлена більш креативна технологія побудови грота - із створенням невеликого водоспаду.

Зовсім недавно побілка будинків вважалася заходом по скромному ландшафтного дизайну території. Якщо ви маєте дачний участок в селі, то даний варіант прикраси фасаду будинку саме для вас. Заходимо і читаємо як це зробити своїми руками!

Не знаєте як оригінально прикрасити свій садову ділянку і при цьому не витратити багато грошей? Облаштуйте його розписними камінням, які легко зробити і прикрасити своїми руками! Інструкція в даній статті!