Робимо крісло-качалку своїми руками за допомогою відео-уроку і порад від фахівців

Для того що б довгоочікуваний відпочинок в саду максимально приносив задоволення необхідно подбати про те, на якій меблів ви будете релаксувати. Ясна річ, що на невеликій дерев'яній табуретці відпочити ви зможете не більш 5 хвилин, після чого вам просто необхідно буде встати і розім'ятися. Такий варіант садових меблів, як крісло-гойдалка дозволить вам відпочивати годинами за чашкою кави і книгою, тому обов'язково змайструєте дане пристосування своїми руками, а ми зараз вам у цьому трошки допоможемо!
  • Стаття
  • Відео

Крісло-гойдалка: купити або зробити своїми руками?

На сьогоднішній день меблеві магазини надають широкий асортимент недорогий садових і кімнатних меблів, серед якої можна знайти і крісло-гойдалку. Не можна сказати, що покупка крісла-качалки це поганий варіант, адже крім того, що завод-виробник робить якісну і стійку конструкцію крісла, його дизайн може бути досить різноманітним і більш декоративним, ніж це зробите ви. Тому якщо ви володієте достатньою кількістю матеріальних засобів і не володієте мінімальної базою знань по роботі з деревом, придбання крісла-качалки буде для вас більш розумним дією.

Кресло-качалка

Крісло-гойдалка

Але все ж, якщо створення крісла-гойдалки своїми руками, ваша мрія, то обов'язково здійсніть її, тому в даній роботі немає нічого складного.

Зробити крісло качалку своїми руками можна за один день, при цьому витративши гроші тільки на лист фанери (або застругані дошки), столярний клей і саморізи по дереву, загалом, витрати мінімальні.

Надати детальну інструкцію буде дуже складно, і ви навряд чи зрозумієте, тому краще всього пояснити, як зробити крісло-качалку своїми руками на прикладі креслень, кількох важливих порад і відео-уроку. Не будемо втрачати часу і приступимо до розгляду всіх цих складових!

З чого зробити крісло-гойдалку?

Для того, що б крісло гойдалка була міцна, надійна і довговічна краще всього використовувати більш якісні сорти дерева - модрину, дуб, хвою. Так само часто використовують для створення крісла-гойдалки своїми руками листи фанери, які не тільки легко пиляються, але і мають пластичність і добре піддаються обробці.

Передусім, який би матеріал для крісла-качалки ви не вибрали, його обов'язково необхідно обробити захисними антисептичними засобами, оскільки дана меблі буде стояти на вулиці і під несприятливим впливом природних особливостей (дощу, снігу, морозу) може швидко втратити свій привабливий зовнішній вигляд або взагалі згнити.

Кресло-качалка из дерева и металла

Крісло-гойдалка з дерева і металу

Не рекомендується вуличну крісло-качалку обшивати тканиною, поролоном або іншими матеріями, тому якщо на них потрапить дощ (а це обов'язково станеться), тканина почне пріти і тоді її доведеться перешивати. В цьому випадку краще використовувати більш м'які породи дерева, а коли вибуде збиратися відпочити на кріслі-качалці, просто брати з собою плед, яким застеліть крісло, от і все.

Багато дизайнерів створюють каркас крісла-гойдалки з кованого металу, а сидіння роблять з деревини - такий варіант теж є непоганим для дачі, тому довговічність меблів буде ще більше.

Кресло-качалка из кованого металла

Крісло-гойдалка з кованого металу

Меблеві магазини надають навіть пластикові крісла-гойдалки, перевага яких у високому імунітет до впливу погодних умов, легкості конструкції і недорогою ціною.

Кресло-качалка из пластика

Крісло-гойдалка з пластику

Де розмістити крісло-гойдалку на дачній ділянці?

Розміщувати крісло качалку рекомендується в зонах відпочинку, які мають навіс: альтанки, тераси, патіо. На відкритому просторі розміщувати крісло-гойдалку не радимо, тому що пошкодження атмосферними опадами не уникнути.

Якщо ви все ж хочете відпочити під відкритим небом, тоді на вечір заносите крісло-качалку під навіс.

Крісло-гойдалка знайде собі місце де завгодно: біля дитячого майданчика, на ґанку, біля басейну, поруч з зоною барбекю.

Головне, що б під час відпочинку ви могли спостерігати за найкрасивішими місцями на дачній ділянці, такими як сад, фонтан, квітник і т.д.

Поради по виготовленню крісла-гойдалки своїми руками

Советы по изготовлению кресла-качалки своими руками

Поради по виготовленню крісла-гойдалки своїми руками

Перш ніж ми надамо відео-урок по створенню крісла-гойдалки, хотілося б дати вам кілька порад по виготовленню крісла-гойдалки своїми руками, отже:

  • Товщина матеріалу, для створення крісла має бути не менше 15 мм, для каркаса краще використовувати навіть 20 мм дошку.
  • Як говорилося раніше, краще використовувати такі сорти дерева, як дуб, модрину і хвою.
  • Обов'язково обробляйте матеріал антисептичними засобами, метал обробляйте антикоррозией.
  • Для кріплення елементів конструкції краще використовувати шипове з'єднання, яке заздалегідь необхідно передбачити на кресленні. Якщо шипове з'єднання з якихось причин не вдасться зробити, тоді використовуйте столярний клей і саморізи.
  • Вибирайте саморізи довжини - що б вони не вилазили з протилежного боку дошки і в той же час надійно з'єднували конструкцію.
  • Що б заховати капелюшки саморезов використовуйте спеціальні заглушки дерев'яного кольору, які можна придбати на ринку.
  • Перед тим як робити крісло-качалку своїми руками підготуйте креслення на міліметровому папері, на якій расчертите всі елементи конструкції у масштабі 1:1. Далі виріжте всі елемент конструкції і компактно розкладіть на дошці або аркуші фанери, після чого обведіть їх простим олівцем і лобзиком акуратно виріжте.
  • Після нанесення антисептика дошки повинні добре просохнути. Перед тим як готова конструкція буде зібрана, розкрийте всі складові елементи грунтовкою і нанесіть фарбу.

Креслення для створення крісла-гойдалки своїми руками

Використавши дані креслення для створення крісла-гойдалки, ви не тільки зменшите загальний час побудови, але і не станете довго мучитись, підбираючи дизайн і правильні розміри деталей!

Відео-урок: як зробити крісло-качалку своїми руками

Ось ми і підійшли до найбільш затребувані для вас питання: «Як же зробити крісло-качалку своїми руками?».

В якості прикладу надамо вам відео-урок, на якому показано, наскільки просто робиться крісло-качалка в домашніх умовах:

Створення крісла-качалки частина 1
YouTube Трейлер
Створення крісла-качалки частина 2
YouTube Трейлер

Так само надамо вашій увазі ще один відео-приклад, заробив популярність в інтернеті. Ця людина показує як можна зробити крісло-качалку своїми руками, при цьому не використавши електроінструменти:

Створення крісла-качалки без електроінструментів
YouTube Трейлер

Ясна річ, що побудова такого крісла-качалки вимагає професійних навичок роботи по дереву, але все ж видно, що область рукоділля не знає кордонів, тому бажаємо вам натхнення і побільше геніальних ідей щодо побудови різних пристосувань для саду своїми руками!

Рекомендуємо так само ознайомитися зі статтею: як зробити садові гойдалки своїми руками!

Створення крісла-качалки частина 1
YouTube Трейлер
Створення крісла-качалки частина 2
YouTube Трейлер
Створення крісла-качалки без електроінструментів
YouTube Трейлер
Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!