Стиль хай-тек

Стиль хай-тек є ультрасучасним стилем і бере свій початок з другої половини 20го століття. У цей час широко застосовувався стиль конструктивізм в інтер'єрі, який, власне, і надихнув дизайнерів на створення більш високотехнологічного інтер'єру.

Для дизайну квартири в стилі хай-тек необхідно мати велику площу кімнат, тому даний спосіб вимагає просторової свободи.

Основними рисами хай-тека в інтер'єрі є:

  • Колірна палітра. Найчастіше використовують білий у поєднанні з відтінками чорного і сірого. Яскраві кольори не забороняються, але потрібно правильно підібрати контраст, що б всі особливості стилю не відходили на задній план, з-за яскравого забарвлення кімнат.
  • Матеріалами для оздоблення інтер'єру повинні виступати пластик, скло, метал і зрідка дерево. Найкраще себе зарекомендували хромовані модулі, що встановлюються на стінах.
  • Меблі в стилі хай-тек має бути строгої геометричної форми і ретельно продуманої для максимального комфорту господарів. Найчастіше використовуються скляні столики, світлі дивани зі шкірозамінника, а так само крісла та ліжка з однотонної тканини білого, сірого або чорного кольору. Ні в якому разі не можна використовувати старовинні меблі з різьбленням по дереву, фігурними ніжками і позолотою.
  • Стіни рекомендується фарбувати у світлі тони: білий, пісочний, світло-сірий. У стилі хай-тек стіни повинні бути ідеально гладкими і повністю оголеними.
  • Стеля може бути багаторівневим, покритий фарбою в тон зі стінами. Вид стелі можуть прикрасити оригінальні неонові та галогенні лампи.
  • Для покриття підлоги використовують керамічну плитку. Поверх неї рекомендується настелити світлий килим або більш оригінальний аксесуар - шкуру тварини.
  • Особливу увагу в стилі хай-тек приділяється вікон та дверей. Вікна повинні бути великими, замість штор використовують жалюзі. Двері рекомендується встановлювати із скла (матового або прозорого).
  • Аксесуарами в стилі хай-тек виступають різні новомодні статуетки, сучасні авторські фотографії на стінах і креативні лампи. Стильно доповнить інтер'єр хай-тек високотехнологічний камін, великий акваріум, кухонна витяжка незвичайної форми і, звичайно ж, персональний комп'ютер.

Фото стилю хай-тек в інтер'єрі надані у цій фотогалереї:

Рекомендуємо ознайомитися з іншими стилями, які виникли у другій половині 20го століття: мінімалізм, поп-арт, деконструктивізм, кітч.

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!