Ф'южн

Стиль фьюжн є одним з найбільш молодих стилів інтер'єру, тому виник в кінці 20го століття. Його основна ідея: поєднати основні елементи всіх існуючих стилів. Тут немає ухилу на функціональність приміщення, як в стилі конструктивізм і мінімалізм, але в той же час немає і зайвої декоративного навантаження, як в стилі бароко, готика, морський.

Найчастіше стиль фьюжн використовують люди з креативним мисленням та активною життєвою позицією. Для створення інтер'єру ф'южн потрібно житлоплощу невеликого розміру, тому що крім поєднання стилів, ф'южн передбачає і поєднання кімнат з їх візуальним зонуванням (спальня з вітальні, кухня з їдальнею, коридор з вітальні тощо).

Дати певні риси стилю ф'южн дуже складно, тому що вся його сутність - це набір суперечливих стилів, які при правильній роботі дизайнера будуть гармоніювати один з одним.

Що б Ви зрозуміли, що таке фьюжн в інтер'єрі, надаємо його основні ідеї:

  • Старовинні меблі, є основним елементом декору на тлі неукрашенных однотонних стін.
  • Зонування приміщення шляхом різної обробки стін: одна стіна зашивається пластиком, інша оштукатурюється, третя обробляється дерев'яними панелями.
  • Антична статуя, встановлена біля яскравого сучасного дивана.
  • Стіни кімнати прикрашені наступним набором аксесуарів: старовинні бронзові статуетки, шкури тварин, яскраві принти на стінах, класична лампа.

Це лише частина тих ідей, які були втілені в реальність дизайнерами. Надаємо до вашої уваги фото стилю ф'южн в інтер'єрі, що б ви наочно побачили всю креативність цього стилю:

Рекомендуємо так само ознайомитися зі статтею: стиль кітч в інтер'єрі!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!