Бароко

Архітектурний стиль бароко так само відноситься до елітним, розкішним стилям, на створення якого потрібно багато коштів, фантазії і роботи досвідченого дизайнера.

Основні вимоги до приміщення при створенні інтер'єру стилю бароко це високі стелі, просторі кімнати, ну і, звичайно ж, великі вікна.

Розглянемо детально основні риси стилю бароко в інтер'єрі.

 

По-перше, повинна дотримуватися симетричність всієї композиції. По-друге, меблі та різні аксесуари повинні бути оздоблені позолотою або красивою тканиною. По-третє, колірна палітра в інтер'єрі повинна бути в таких тонах, як перламутровий, золотий, бежевий, білий, рожевий, бордовий і коричневий.

Стіни повинні бути оброблені фрескою, або обтягнуті багатою тканиною. Дуже яскраво доповнить дизайн інтер'єру настінний живопис і ліпнина. Сучасне бароко в інтер'єрі доповнюють стіни, оброблені венеціанською штукатуркою.

Що стосується стель, вони повинні бути розписані на тематику стилю (в ідеалі, храмова розпис), а так само прикрашені ліпниною по контуру.

До підлозі інтер'єру бароко пред'являються особливі вимоги: він повинен виглядати розкішно, тому що є візитною карткою стилю. Саме тому прийнято прикрашати підлогу дорогим паркетом, мармуровою плиткою або кам'яною мозаїкою.

Меблі, як і в античному стилі, повинна виглядати розкішно і зовні нагадувати антикваріат. Саме тому для створення стилю бароко в інтер'єрі рекомендується використовувати дерев'яні меблі з різьбленням, позолотою і вставками з слонової кістки.

Ну і останнє, аксесуари. Основними аксесуарами при створенні стилю бароко є дорогі штори, каміни, великі дзеркала, скульптури і підлогові годинники, виготовлені з бронзи.

До вашої уваги фото стилю бароко в дизайні приміщень:

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!