Античний стиль

Античний стиль в інтер'єрі є досить популярним і складним у створенні. Історія античного стилю бере свій початок з часів Стародавнього Риму і Древньої Греції, тому всі елементи дизайну інтер'єру повинні відповідати даним епох. Головні вимоги при створенні античного стилю в інтер'єрі квартири або приватного будинку це просторість кімнат і наявність грошових коштів на аксесуари, тому приміщення повинно виглядати розкішно. Розглянемо докладніше риси античного стилю в інтер'єрі.

Оздоблення стін повинна здійснюватися однотонної декоративною штукатуркою, рекомендується віддавати перевагу більш спокійним теплим тонам, які будуть насичувати атмосферу приміщення античністю. Додатково стіни можна облагородити фрескою або навіть настінним живописом, відповідної даному стилю.
Підлоговим покриттям для античного стилю може виступати природний камінь або паркет, поверх якого прийнято настилати розкішний килим.

Стелі прийнято створювати або кесонні, або більш бюджетний варіант - підвісні. По контуру стелі рекомендується створювати карниз, прикрашений орнаментом.

До меблів особливі вимоги, тому що саме вона спочатку кидається в очі і підкреслює стиль інтер'єру. Для створення античного стилю рекомендується використовувати меблі з позолотою підлокітників і всього контуру. Так само необхідно використовувати дерев'яну меблі, прикрашені різьбленням.

Ну і що стосується аксесуарів, то найбільш важливим елементом античного стилю в інтер'єрі є колони. Якщо немає можливості створити хоча б дві колони по дорозі до вітальні, то рекомендується додати в інтер'єр приміщення різні статуетки античного стилю, а так само бюсти, вази і навіть статуї грецької міфології в повний зріст.

Наостанок хотілося б додати, що для невеликих квартир втілення античного стилю не підійде, тому що при дотриманні всіх вимог інтер'єр буде занадто наляпістий.

Фото приклади античного стилю в інтер'єрі надані в галереї:

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!