Архів рубрики: Освітлення


Що б ваш фонтан на дачній ділянці був більш привабливим і радував очі в нічний час, створіть декоративне підсвічування фонтану надводними і підводними світильниками, про що ми і говоримо в даній статті.

Автономні сонячні світильники - доступне засіб освітлення для будь-якого присадибної ділянки. Це не тільки дуже зручно (тому що відсутні проводу) але і економно, адже такі світильники потребують лише енергії Сонця.

Освітлення фасаду будівлі може бути найрізноманітнішим. За допомогою різних типів освітлення можна підкреслити архітектурні особливості будівлі і зробити фасад унікальним і змушує врізатися в пам'ять.

Освітлення саду - в міру трудомісткий процес, який вимагає по відношенню до себе ретельне проектування і невеликі знання про садовій освітленні. Ви повинні знати особливості різних ламп, оптимальний світловий потік і багато інші фактори, які будуть впливати на естетичний вигляд саду.

Технологія «розумного світла» включає в себе дистанційне керування освітленням. Це надійний і дуже зручний спосіб контролю всього освітлення, яке присутнє на території будинку і безпосередньо всередині його.

Один з варіантів вуличного освітлення будівель - архітектурне освещение.Разнообразность його видів,а так само унікальність кожної з підсвічувань, зробить ваш будинок яскравим і неповторним.