Кілька оригінальних ідей оформлення садових ліхтариків

Стандартні світильники та садові ліхтарі, які ми можемо спостерігати на прилавках спеціалізованих магазинів, не завжди можуть підійти під загальну композицію створеного садового декору. Безумовно, безліч дизайнерських рішень і прийомів прикрашають продаються світильники, але іноді хочеться чогось незвичайного і унікального. Так чому б не створити оригінальний садовий ліхтарик своїми руками?

Садовый светильник, сделанный своими рукамиВсе що вам потрібно - придбати в магазині садового освітлення необхідні елементи і зібрати відповідний світильник самостійно. Це небезпечніше звучить, ніж виглядає насправді, тим більше прикрасити свій світильник ви вже зможете як завгодно і чим завгодно.

Перевага саморобних світильників

Головною перевагою садових світильників, зроблених своїми руками, є те, що вони можуть бути будь-якого розміру, форми та дизайну. Такий світильник в будь-якому випадку впишеться у ваш садовий декор, тому ви і будете його безпосереднім дизайнером. Є 2 варіанти прикраси світильників:

  • Створення унікальної опори, оправи, системи фіксації для світильника при стандартному плафоні
  • Створення оригінального плафона, який надалі поміститися на звичайну опору.

Можна також постаратися зробити і те й інше своїми руками, але це вже буде зайвим, тому світильник і так стане унікальним і витонченим.

Дачні ліхтарі в дизайні садової ділянки

Дачные фонари в дизайне садового участка

Дачні ліхтарі в дизайні садової ділянки

Для кожного садової ділянки території слід підбирати такі ліхтарі та світильники, які будуть оригінально доповнювати і прикрашати саме це місце. Наприклад, місце для барбекю навряд чи прикрасять магазинні світильники, а от якщо купити світлодіодну лампу і оформити її дерев'яною або кам'яною облицюванням, тоді все буде виглядати унікально, а головне гармонійно.

Ще один варіант дизайну дачних ліхтарів в саду - це заховати світлодіодні лампи в гілках дерев і чагарників. Вдень такі світильники не будуть помітні, а вночі мало того що вони будуть висвітлювати самі дерева, так ще й послужать функціональної підсвічуванням для присадибної території.

Важливим моментом в самостійному створенні дачних світильників є безпека. Рекомендується використовувати для садового освітлення своїми руками низьковольтну мережу. Ідеальним варіантом освітлення можуть послужити декоративні сонячні світильники.

Створення плафонів для садових ліхтарів своїми руками

Для створення плафона своїми руками потрібно просто звернути увагу на непотрібні вам підручні засоби. Матеріалом для плафона можуть послужити оригінальні скляні пляшки, дитячі кубики, садові фігурки, кошики, квіткові горщики, вази, гасові лампи і т.д. В загальному, все, що кидається в очі і має гарний вигляд, може стати унікальним плафоном для вашого садового світильника.

Ще один варіант оригінального плафона - виготовити його своїми руками з полімерної глини. Все що потрібно - підібрати зручну форму для плафона (пляшка, пак з-під соку, картонний пакет від молока і т.д.), видавити на нього смужки полімерної глини і коли вона застигне, прибрати заготівлю від отриманої форми. Тепер просто вмонтируем світлодіодну лампу в готовий плафон і дачний ліхтарик готовий!

Непоганий варіант виготовлення плафона - використання старої фотоплівки. Беремо звичайний матовий світильник, наносимо на лампу глянцевий клей для декупажу і поміщаємо заготовлену фотоплівку, яку потім розкриваємо клеєм ще раз (це необхідно, тому що саме глянцевий клей і надає світильника свічення).

Фото приклади барвистих садових ліхтариків, створених своїми руками

Насправді ідей створення оригінального садового світильника досить багато, всі їх не перерахувати в одній статті, тому продемонструємо яскраві ідеї деяких з них.

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!