Архів рубрики: Басейн


Для того що б басейн відкритого типу можна було використовувати не тільки в жарку погоду, але і похмурої восени і навесні, необхідно звести захисну теплоізоляційну дах, звану павільйоном. Про те, яке ще судилося має павільйон, як його звести своїми руками, а так само наочні фото-приклади споруди представлені в даній статті.

Бажаєте обзавести дачну ділянку басейном? Будівництво капітального басейну займе більше часу і грошей. А чому б не розглянути більш простий варіант: мобільний басейн для дачної ділянки? У даній статті ми надали всі переваги даного виду басейнів.

Після побудови бетонного басейну виникає потреба в обробці чаші для подальшого купання в басейні. У цій статті надано технології штукатурки, гідроізоляції та обробки чаші басейну декоративними матеріалами.

Вирішили побудувати басейн на дачній ділянці але не маєте особливих навичок в будівельному справі? Надаємо вашій увазі кілька варіантів будівництва бетонного басейну, які будуть під силу навіть будівельникові-новачку!

Вирішили побудувати басейн на дачній ділянці? Справа не з легких, але мета виправдовує засоби. Крім робіт з будівництва басейну необхідно правильно здійснити його водопостачання. Основи водопостачання басейну своїми руками знаходяться в даній статті.