Стиль рококо

Рококо є одним з найбільш розкішних і вишуканих архітектурних стилів. Для того що б оформити інтер'єр в стилі рококо достатньо буде невеликого приміщення, овальної або асиметричної форми.

Основна ідея інтер'єру рококо: показати все багатство приміщення, що досягається за допомогою позолоченою меблів, античної ліпнини, дорогих тканин і цінних порід дерева. Незважаючи на те, що стиль рококо несе декоративне навантаження, в приміщенні всі елементи декору сприяють затишного відпочинку.

Основними рисами стилю рококо в інтер'єрі є:

  • Колірна палітра. Кімнати насичені елегантним квітами і їх поєднаннями: білого з золотими, червоним, блакитним, салатовим. Крім цього використовується перламутровий, перловий, ліловий відтінки.
  • Стіни обробляються одним і тим же матеріалом, що і стеля. Найчастіше застосовують різьблені дерев'яні панелі, витончену ліпнину на античну тематику, настінний живопис і драпіровку дорогими тканинами.
  • В якості підлогового покриття використовують паркет і керамічну плитку. Так само підлогу застеляють дорогими килимами.
  • Що стосується меблів, то стиль рококо передбачає використання антикварними дерев'яних меблів з різьбленням і позолотою.
  • Обов'язковим рококо в інтер'єрі повинен бути камін, оброблений природним каменем. Так само не обійтися без великих вікон злегка закругленої форми і прикрашених шторами.
  • Аксесуари для інтер'єру рококо можуть виступати статуетки з кераміки, дзеркала, свічники, статуї античної міфології, розкішні і пересувні ширми.

До вашої уваги фото інтер'єру у стилі рококо:

Якщо вас зацікавив стиль рококо, то рекомендуємо так само ознайомитися зі стилем бароко і відродження!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!