Стиль сафарі

Стиль сафарі в інтер'єрі є одним з найбільш складних і ексклюзивних. Як ви знаєте, раніше «сафарі» являло мисливську поїздку по африканським земель. На сьогоднішній день «сафарі» являє собою всю ту ж поїздку, але тільки звірів не убивають, а просто фотографують на пам'ять. Стиль інтер'єру сафарі дуже дорого обходитися господарям, тому аксесуари та матеріали для створення даного стилю повинні бути натуральними, а головне, максимально точно підкреслювати риси інтер'єру.

Основними рисами сафарі в інтер'єрі є:

  • Колірна палітра. Стиль сафарі відображає природу Східної Африки, а, отже, багатьом відповідає африканського стилю в інтер'єрі, який представлений тільки природними кольорами (землі, дерев, рослин). Виходячи з цього, стіни пофарбовані в такі кольори, як коричневий, пісочний, теракотовий, бежевий і зелений (в різних відтінках). Крім цього стиль сафарі не забороняє яскраві тони в невеликій кількості: блакитний, червоний, жовтий і т.д.
  • Матеріали в інтер'єрі сафарі тільки натуральні: дерево і камінь. Так само можна використовувати метал.
  • Для обробки стін рекомендується використовувати декоративну штукатурку, в ідеалі білого кольору («під гіпс», яким прийнято обробляти африканські приміщення). Непоганим варіантом для сучасного будинку є шпалери в стилі сафарі.
  • Стелю рекомендується оштукатурити під колір стін.
  • В якості підлогового покриття використовують масивну дошку або природний камінь.
  • Меблі в стилі сафарі повинна бути натуральною і легкою. Найчастіше використовують плетені меблі, а так само крісла і дивани зі шкіри. Слід зазначити, що кількість меблів повинно зводитися до мінімуму, щоб не відволікати увагу від головних акцентів стилю сафарі.
  • Аксесуари є візитною карткою стилю сафарі. Так як кімнати являють собою мисливську житло, то обов'язковими аксесуарами повинні бути трофеї мисливця: шкури і опудала голів тварин, оригінальні фотознімки природи і тварин, мисливська зброя, одяг і т.д. Крім мисливських аксесуарів можна використовувати і традиційні африканські: глиняний посуд, рослини в горщиках (папороть, пальми), ритуальні маски і т.д.

Фото стилю сафарі в інтер'єрі:

Так само рекомендуємо ознайомитися з такими фотогалереями, як єгипетський і марокканський стиль в інтер'єрі!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!