Єгипетський стиль

Єгипетський стиль в інтер'єрі квартири повертає господарів в епоху правління фараонів. Основною вимогою до створення даного стилю є дотримання традицій культури Стародавнього Єгипту, тому особливих труднощів при оформленні приміщення не виникає.

Розглянемо основні риси єгипетського стилю в дизайні інтер'єру.

Колір приміщення. Оскільки Єгипет є сонячною країною, колірна палітра оформлення кімнат представлена в таких відтінках, як жовтий, оранжевий, бежевий і колір слонової кістки.

Стіни. В якості обробки стін прийнято використовувати декоративну штукатурку. Поверх штукатурки малюються єгипетські ієрогліфи, сцени ритуалів, силуети фараонів і т.д.

Стеля. Найчастіше стелю виконується у такому ж оформленні, як і стіни, тільки по периметру стелі прийнято вимальовувати сонячні промені або листя лотоса.

Стать. Підлоговим покриттям в єгипетському стилі інтер'єру виступає стилізована керамічна плитка, виконана у вигляді орнаменту. Поверх плитки рекомендується настилати килими з малюнками на єгипетську тематику.

Меблі. Що б інтер'єр кімнат в єгипетському стилі гармоніював з меблями, необхідно підбирати креативну меблі, має ніжки у вигляді котів, кобр і інших істот єгипетської міфології. Меблі мають бути виготовлені з цінних порід дерева, додатково прикрашена позолотою або слоновою кісткою.

В інтер'єрі єгипетського стилю не обійтися без колон, розписаних стін, шкатулок, золотих ваз, тарілок, стрілчастих арок і навіть скульптур відповідних культурі Стародавнього Єгипту (мініатюрних Сфінксів, єгипетських Богів тощо).

Так само рекомендується облагородити квартиру в єгипетському стилі однотонними шторами пастельних відтінків, з вишитими ієрогліфами.

Що б ви наочно побачили всю красу єгипетського стилю в інтер'єрі, надаємо вашій увазі дану фотогалерею:

Так само рекомендуємо ознайомитися з близьких по тематиці східним стилем в інтер'єрі.

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!