Архів рубрики: Газони


Газон не має дренажу буде постійно знаходиться в надлишку вологи, з-за чого за кілька сезонів повністю загине. У даній статті ми розглядаємо способи поліпшення дренажних властивостей газону своїми руками.

У даній статті ми розповідаємо як необхідно здійснювати посадку цибулинних квітів на газон, а так само перераховуємо найбільш популярні цибулинні. Так само наведена технологія створення лугового газону і догляд за ним.

Собственноручный догляд за газоном не представляє ніякої складності для дачника, який має необхідний садовий інвентар та садову техніку. Поговоримо про те, що потрібно, що б догляд за газоном був як можна простіше!

Що б ви могли уявити собі картину догляду за газонної травою протягом усього року, надаємо вашій увазі річ для більш зручного сприйняття технології догляду за газоном - спеціального календаря, у якому зазначено що і коли потрібно робити, що б ваш газон був привабливим і безболісним.

Догляд за газоном доставляє багато клопоту дачникам. Крім догляду навесні, влітку і восени, необхідно здійснювати заходи по догляду за газоном навіть у зимовий час. Далі ми розглянемо особливості догляду за газоном протягом усього року.

Рулонний газон є швидким та розкішним озелененням дачної ділянки. Сьогодні існує безліч виробників рулонного газону, і що б не наткнутися на «кота в мішку» потрібно знати правила вибору газону в рулонах, які надані в даній статті!

Догляд за газоном - справа не з легких. Така робота, як стрижка газону повинна здійснюється зі знанням нюансів підстригання, які надані в даній статті, заходимо і читаємо!