Архів рубрики: Планування саду


На дачній ділянці площею 4 сотки розгулятися ніде, але все ж це не привід, що б відмовляти собі у відпочинку на дачі в 400 м2. У цій статті надано дизайн проект дачі до 4 соток на якому расстановлены і зони відпочинку і декоративні елементи ландшафтного дизайну.

Якщо ви почали самостійно спланувати свій дачну ділянку, необхідно освоїти кілька корисних порад по плануванню, а також ознайомитися з відомими на сьогоднішній день типів планувань дачної ділянки. Надаємо вашій увазі всю необхідну інформацію.

У даній статті ми показуємо наскільки раціонально можна використати територію для застроения дачної ділянки 10 соток. Дизайн проект і фото приклади дозволять вам переконатися в тому, що невелика дачна ділянка теж може бути комфортним для відпочинку!

Якщо ви володієте невеликим дачним ділянка площею 6 соток, необхідно максимально економно і в той же час зручно розмістити всі садові споруди, зони відпочинку і територію під сад і город. Дивіться в даній статті як це зробити!

Нарешті зібрана вся необхідна інформація, після чого можна приступати до чергового кроку - зонування території. При цьому весь ділянку розподіляється на зони необхідної величини, в яких повинні будуть розташовуватися будови, насадження і багато іншого.