Генеральне прибирання будинку в Києві

Генеральне прибирання будинку в Києві

Генеральне прибирання будинку

Чистоту і порядок в житлових приміщеннях слід підтримувати постійно. При цьому не рідше, ніж 2 рази на рік, повинна проводитися генеральне прибирання в квартирі. Самостійно впоратися з подібним завданням звичайна господиня зможе за кілька діб, витративши при цьому безліч сил. Зекономити власний час і отримати бездоганний результат можна, замовивши проведення генерального прибирання у фахівців клінінгового сервісу Києва KUM. У своїй роботі співробітники компанії використовують виключно професійну техніку та спеціалізовані засоби для чищення.

 

Що передбачає генеральне прибирання котеджу?

Досвідчена команда клинеров швидко і ефективно видалить пил, бруд і плями з найбільш важкодоступних ділянок житлового приміщення. Повне прибирання квартири, будинку або котеджу передбачає вирішення наступних завдань:

 

  • видалення застарілого жиру на кухні;
  • усунення нальоту і пилу зі всіх поверхонь, включаючи раковини і змішувачі;
  • прибирання в шафах і на полицях;
  • виведення іржі, грибка і вапняного нальоту в ванній;
  • очищення вікон, підвіконь, стекол і віконних рам;
  • видалення павутини зі стін, стелі і міжкімнатних заглиблень.

Генеральна і поточне прибирання проводиться фахівцями за допомогою гіпоалергенних миючих засобів, що гарантує не тільки відмінний результат, а й безпеку для здоров'я мешканців. Однак якщо господарі не стежать за порядком в будинку, то забруднення можуть так в'їстися в поверхню меблів і оздоблювальних матеріалів, що вивести їх не допоможе ніяка хімія.

Вартість генерального прибирання квартири

Замовити генеральне прибирання квартири в KUM можна за найвигіднішою в Києві ціною. Вартість послуг кваліфікованих клинеров може варіюватися в залежності від складності поставлених завдань та їх обсягу. Розрахунок ціни проводиться в індивідуальному порядку, враховуючи рівень забрудненості.

 

Мийка шибок з обох сторін оплачується окремо, виходячи з їх розміру. Попередній розрахунок вартості клінінгових послуг може здійснюватися шляхом аналізу фахівцем фотографій або відео панує в приміщенні обстановки. Також можна скористатися таблицею приблизного ранжирування цін, яка представлена ​​на сайті компанії KUM. Після закінчення виконання робіт фахівцями бригадир перевірить їх якість і здасть клієнту бездоганно чисте житлове приміщення.

 

Для отримання кваліфікованої консультації та виклику досвідчених фахівців з виконання генерального прибирання котеджу, квартири або будинку досить зв'язатися з нами за вказаним номером телефону.

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!