Архів рубрики: Декоративні водойми, озеро, ставок


Якщо ви вирішили створити штучну водойму на своїй дачній ділянці, необхідно насамперед подбати про заснування водойми. На даний момент існує безліч матеріалів для створення чаші водойми своїми руками. У статті наведено перелік найбільш популярних стройматерилов.

Якщо ваш басейн, фонтан або ставок починає «цвісти» і заростати водоростями, необхідно провести його очищення з допомогою ефективних хімічних і біологічних засобів. У даній статті ми надамо перелік найбільш якісних препаратів для очищення водойм своїми руками.

Якщо ви маєте на дачній ділянці ставок, необхідно здійснювати заходи по догляду за даними водоймою, що б його декоративний вигляд прикрашав присадибну територію. Перелік заходів по догляду за садовою ставком надані в даній статті.

Якщо ви справжній любитель живої природи, то найбільш підходящим гідротехнічною спорудою для вашого дачної ділянки буде ставок з живою рибою. Про те, як зробити ставок для риби своїми руками і яких рибок можна розводити у власному ставку, ми поговоримо в цій статті.