Архів рубрики: Техніка для саду


Для створення штучного струмка, в якому цілий день буде протікати вода, необхідно встановити водяний насос. Про те, як вибрати насос для штучного струмка ми говоримо в даній статті.

Для того що б зробити асфальтовану доріжку в саду необхідно не тільки мати сировину, але і каток для укладання асфальту. Оренда заводського ковзанки коштує дорожче, ніж власноручне створення даної техніки. Про те, як зробити каток для асфальту своїми руками читайте тут!

Однією з перших завдань з облаштування приватного будинку є монтаж каналізації. Що б правильно змонтувати каналізацію потрібно знати принцип її побудови, який викладено у цій статті!

Зіткнулися з проблемою водопостачання в заміському будинку? Вам допоможе автономна насосна підстанція, яка здатна подавати чисту воду з величезних глибин! Про те, як правильно вибрати і встановити це обладнання читайте тут!

Культиватор є невід'ємною садовою технікою дачника, який має земельну ділянку великого розміру. Що б не витрачати гроші на імпортні мотокультивторы, все більше зростає тенденція створення агрегату своїми руками. В даній статті запропоновано 5 оригінальних прикладів побудови культиватора в домашніх умовах.

Ви довго думали і все таки вибрали для свого дачного ділянки електропилу? Не пошкодуйте часу і ознайомтеся з особливостями цього пристрою, а також з його перевагами і недоліками, які були викладені в цій статті!

Вирішили все таки поповнити ваш асортимент садової техніки газонокосаркою? Перш ніж купувати такий пристрій, ознайомтеся з його важливими технічними параметрами. Про те, які існують нюанси при виборі газонокосарки викладено в цій статті!

Відмінне рішення для садової ділянки - мотокультиватор. Він зробить роботу у вашому саду набагато швидше і приємніше. Про те, які види і особливості різних культиваторів існують, читайте тут!

З відходом зими та настанням спекотного літа з'являється необхідність поливу городу, який триває порядком 4 місяців. Такий пристрій як занурювальний водний насос неодмінно допоможе вам у цій справі!

Бензопила відноситься до тієї техніки для саду, яку ми можемо спостерігати практично у кожного господаря будинку. Про те як правильно користуватися та доглядати за бензопилою ознайомтеся в цій статті.

З настанням весни приходить пора ремонтів, які, як кажуть, «ніколи не закінчуються». Що б прискорити і полегшити процес змішування розчину, який так необхідний нам, використовують бетонозмішувачі, про яких ми і поговоримо!

Плавно настають холоди і якщо ви живете в приватному секторі, то вже вас починають турбувати думки про те, що скоро доведеться щодня займатися чисткою снігу. Що б процес був простим і легким, рекомендується придбати снігоприбиральної машиною, про яку буде йти мова!

Для того що б заощадити сімейний бюджет від витрат на мийку автомобіля в спеціальних сервісах, придбайте минимойку,з допомогою якої можна робити вашого «залізного коня» чистим в будь-який час. Про те, як правильно вибрати минимойку і навіть створити її своїми руками, читайте в цій статті!