Вибираємо електричну газонокосарку: види агрегатів + рекомендації по вибору

Електричні газонокосарки використовуються на невеликих дачних ділянках. Вони, як правило, мають невелику вагу, працюють без шуму і рідше мають потребу в обслуговуванні, на відміну від бензинових газонокосарок. Незважаючи на це, електричні газонокосарки не такі потужні, тому великий обсяг робіт вам не вдасться зробити за невелику кількість часу. Так само електричні газонокосарки не можна використовувати в сиру погоду, а кабель від джерела електроенергії постійно чіпляється і заважає працювати. Але все ж якщо ви вирішили придбати електричний агрегат для стрижки трави, ми вам відкриємо кілька нюансів, на які потрібно звертати увагу при виборі електричної газонокосарки.
  • Стаття
  • Відео

Види електричних газонокосарок

Использование электрической газонокосилки

Використання електричної газонокосарки

Існує багато класифікацій газонокосарок, в тому числі і електричних. Різновид техніки залежить від ширини і висоти скошування, потужності двигуна, набору функцій, виду травозбірника і т.д. Всі ці показники не так важливі, тому що вже в магазині консультант надасть вам всю необхідну інформацію після того, як ви опишіть умови застосування.

Ми ж пропонуємо вашій увазі найбільш основну і важливу класифікацію електричних газонокосарок: ротаційні і барабанні. Вид електричної газонокосарки в цьому випадку буде залежати від площі газону, яку потрібно стригти, складності робіт, способу транспортування і частоти стрижки. Отже, більш детально розглянемо кожен з видів.

Барабанні електричні газонокосарки

Барабанная электрическая газонокосилка

Барабанна електрична газонокосарка

Барабанні газонокосарки мають лише 2 колеса. Дану техніку прийнято застосовувати на ділянках до 5 соток, оскільки потужність двигуна становить не більше 400 Вт. Вага барабанної газонокосарки складає близько 12 кг, що є перевагою даного виду електричних газонокосарок. Висота скошування 12-42 мм, чого достатньо при регулярному догляді за газоном.

Область застосування барабанної електричної газонокосарки: регулярна стрижка невеликий газонної площі з м'якою травою.

Ротаційні електричні газонокосарки

Ротационная электрическая газонокосилка

Ротаційна електрична газонокосарка

Ротаційні газонокосарки має більш звичний дизайн та «стоять» на 4 колесах. Потужність двигуна все ж не зрівняється з бензинової технікою, але, тим не менш, становить від 900 до 1800 Вт, чого вистачає для догляду за газоном площею до 12 соток. Висота скошування ротаційних електричних газонокосарок регулюється в межах 18-75 мм, цього достатньо для не надто регулярної стрижки трави. Виходячи з цього, вага ротаційної газонокосарки складає близько 40 кг, а функціональні особливості включають все необхідне: регулювання висоти скошування, мульчування, викид трави набік або приміщення в травозбірник.

Ротаційну електричну газонокосарку можна використовувати для догляду за більш просторим садом, головне частіше точити ножі і не працювати на мокрій траві.

Рекомендації щодо самостійного вибору електричної газонокосарки

Огляд електричних газонокосарок
YouTube Трейлер

Якщо ви вирішили купувати електричну газонокосарку, рекомендуємо враховувати наступні нюанси:

  1. Вибирайте агрегат, спираючись на площу саду і обсяг робіт. Якщо взяти газонокосарку потужніший, ніж потрібно, ви просто переплатите гроші, а в зворотному випадку, взявши слабку газонокосарку, не зможете здійснити весь обсяг робіт.
  2. Газонокосарка повинна мати широкі великі колеса, які не будуть продавлювати газонне покриття і в той же час дозволять техніці бути більш маневреної.
  3. Особливу увагу приділіть ручкам газонокосарки. Вони повинні регулюватися по висоті (для зручності роботи), складатися (для транспортування) і мати гумові обкладки для пом'якшення вібрації.
  4. Корпус газонокосарки може бути зроблений з алюмінію, сталі або пластику. Останній варіант робить техніку легкої, сталь міцною, а алюміній є оптимальним варіантом, бо об'єднує і легкість, і міцність корпусу, причому алюмінієві запчастини не піддаються корозії.
  5. При виборі електричної газонокосарки краще витратити трохи більше грошей і купіть багатофункціональну техніку, оскільки при стрижці газону іноді необхідно повністю прибрати траву, а іноді залишити мульчуючий шар.
  6. Газонокосарка повинна мати важіль регулювання висоти скошування, причому краще, коли цей важіль один - центральний, а не під кожним колесом.
  7. Чим більше ширина захоплення газонокосарки, тим вище продуктивність стрижки газону, тому віддавайте перевагу техніці з більшою шириною захвату.

Ось і всі рекомендації по вибору електричної газонокосарки! Сподіваємося, що куплена вами техніка прослужить довго і з мінімумом ремонтів!

Огляд електричних газонокосарок
YouTube Трейлер
Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!