Ванна кімната «під дерево»

Якщо ви бажаєте створити креативний дизайн інтер'єру ванної кімнати, при цьому хочете, що б матеріали обробки були натуральними, то ванна кімната під дерево є найбільш підходящим варіантом.

Найчастіше ванну кімнату в дерев'яній обробці використовують в таких стилях інтер'єру, як романський, китайський, вікторіанський і модернізм.

Не обов'язково повністю всю ванну обробляти деревом. Матеріал може гармонійно поєднуватися з природним каменем та керамічною плиткою

Найбільш підходящим варіантом стін є зруб, але через свою дорожнечу, використовувати його можуть далеко не всі. На заміну зрубу, ванну кімнату «під дерево» можна обробити дерев'яними панелями і керамічною плиткою контрастного відтінку або кольору деревини.

В якості підлогового покриття прийнято використовувати всю ту ж керамічну плитку. Існує варіант забарвлення плитки в точності нагадує паркет, вона так і називається «керамічний паркет». Так само можна використовувати застругані дошки, розкриті лаком, але даний вид підлогового покриття має короткий термін служби.

Оригінально доповнить інтер'єр ванної кімнати дерев'яна ванна, але її вартість є надто високою.

До вашої уваги фото ванних кімнат під дерево:


Як ви бачите, інтер'єр ванної кімнати під дерево є досить ексклюзивним, тож, маючи бажання і гроші, можна повторити одну з даних ідей дизайну у себе в квартирі!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!