Кілька способів захисту країв газону

Дуже часто можна спостерігати, як на контурах газону утворюються залисини газонної трави, це відбувається із-за того, що при стрижці газону передні колеса газонокосарки потрапляють в поглиблення бордюру, внаслідок чого ножі починають стригти траву під нахилом і выстригать цілі ділянки. Для того, що б вирішити дану проблему необхідно створити захист країв газону. Далі ми розглянемо найбільш популярні види бордюрів для газону!

Різновид захисту країв газону

Найбільш довговічними і привабливими є капітальні бордюри для газону з цегли або природного каменю. Вони не тільки надають газону і всієї території більш розкішний ландшафтний дизайн, але і дозволяють візуально відокремлювати межі газону від садових доріжок.

Кирпичный бордюр для газона

Цегляний бордюр для газону

Якщо ж ви не бажаєте витрачати гроші і час на створення капітального цегляного бордюру для газону, можна використовувати вже готові бордюри від виробника, які можуть бути як декоративно оздоблені, так і просто виготовлені в якості захисту країв газону.

Готові бордюри без оздоблення

Даний варіант захисту країв газону є більш дешевим, але в той же час дозволяє зберегти контури газонної трави в нормальному вигляді. Готові бордюри без обробки можуть бути виготовлені з металу, високоміцного пластику або дерева, все залежить від ваших уподобань і матеріальних можливостей.

Обыкновенная защита кромок газона

Звичайна захист країв газону

Монтаж готових бордюрів для газону є простим і швидким. Все що потрібно це вбити по контуру газону кілочки і зафіксувати готовий бордюр між газоном і кілочками.

Декоративні бордюри для газону

Якщо ви бажаєте не тільки захистити кромки газону від пошкодження газонокосаркою, але і прикрасити кордону зеленої майданчики, рекомендується набувати все ті ж готові бордюри, але тільки вже з декоративною обробкою. Вони, як правило, трохи дорожче коштують, але в той же час виготовлені у вигляді дерев'яного плетіння, пофарбованої сталевої сітки і т.д.

Монтаж декоративних бордюрів для газону здійснюється так само легко і просто.

Ось таким чином здійснюється захист країв газону! Звертаємо вашу увагу на те, що після фіксації бордюру необхідно закрити всі щілини родючим грунтом, що б газон розрісся і сховав технологічні стики і кілочки!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!