7 найбільш підходящих витких рослин для ландшафтного дизайну ділянки

В'юнкі рослини можна по праву називати елементами ландшафтного дизайну. Озеленення садової ділянки - запорука створення гарної композиції, що сприяє насиченому і корисному відпочинку на дачній ділянці. Зараз ми розглянемо наскільки ефективно і гармонійно можна доповнити сад за допомогою витких рослин.

Найбільш підходящі в'юнкі рослини для дачі та саду

Нерідко можна спостерігати, як на дачній ділянці красиво звиваються різного роду рослини, додатково прикрашаючи територію і приховуючи дрібні недоліки і прогалини роботи.

Найбільш придатними кучерявими рослинами для дачі вважаються ті, які не вимагають ретельний догляд, мають гарний окрас, приносять користь і рідко хворіють. Для наших кліматичних умов можна підібрати не один десяток таких в'юнких рослин. Приступимо ж до ознайомлення з ними!

В'юнка троянда. Хоча вона і вибаглива у догляді, вимагає рясний полив і ласкавий сонячний світло, троянду можна вважати найбільш вдалим і розкішним доповненням садової ділянки. Її цвітіння обов'язково приверне увагу не тільки гостей дачі, але і повз проходять людей, так чому ж не приділити трохи уваги до догляду за даними рослиною?

Плетистая роза

В'юнка троянда

Плетистая роза как зеленый коридор

В'юнка троянда зелений коридор

Кондопсис уссурійський. Ще одне популярне кучерява садова рослина, що має приємний багрового забарвлення. Перевага кондопсиса полягає як раз в тому, що рослина зовсім не невибагливе до наших кліматичних умов і не вимагає клопітливий догляд до себе, на відміну від троянди. Так само гідність кондопсиса полягає в його морозостійкості, тому при озелененні ділянки даними рослиною не варто переживати про дану проблему. Все що потрібно для ефективного зростання кондопсиса це висадити його поруч з опорою на сонячне, безвітряне місце і тоді ландшафтний дизайн дачної ділянки набуде новий незвичайний забарвлення.

Кондопсис уссурийский.

Кондопсис уссурійський.

Клематис. Гарним доповненням трояндам і кондопсису стане клематис. Його лілово-сині квіточки додадуть загальної композиції нового відтінку і зможуть прикрасити перголу, арку або навіть огорожу. Клематис так само невибагливий у догляді, морозостійкий і вимагає всього лише сонячне світло, тому озеленення ділянки даними рослиною буде дуже правильним вибором!

Клематис в саду

Клематис в саду

Клематис

Клематис

Жимолость. При озелененні садовий ділянка кучерявими рослинами неможливо не згадати про жимолості. Ця рослина не тільки яскраво цвіте, але ще й добре пахне, завдяки чому садовий ділянка зможе стати ще більш комфортною зоною відпочинку. Перевага жимолості над усіма іншими кучерявими рослинами полягає в тому, що вона практично не хворіє, не вимагає догляд і навіть може зростати в невеликій тіні! Тому обов'язково обладнайте садовий ділянка даною рослиною.

Жимолость

Жимолость

Дівочий виноград. Для створення живоплоту в саду використовується дане витка рослина. Перевага дівочого винограду полягає в тому, що він цвіте в той час, коли інші рослини починають вицвітати. Забарвлення дівочого рослини може включати в себе всі кольори веселки, тому їм можна доповнити будь-який садовий ділянку. Особливого догляду дана рослина не потребує, все що потрібно - іноді підрізати його секаторами.

Девичий виноград

Дівочий виноград

Девичий виноград

Плющ. Одне з популярних вічно зелених кучерявих рослин це плющ. Шкода, що про нього багато садівники забули, тому що плющ не має особливого забарвлення і аромат. Але в той же час, як вже говорилося, плющ залишається зеленим протягом усього року, тому якщо ви хочете прикрасити голу стіну житлового будинку, огорожу або альтанку, плющ підійде як ніхто інший, адже рослина створює густий килим, хоча зростання триває не так вже й швидко.

Плющ

Плющ

Запашний горошок. Перевага цієї рослини полягає в тому, що за ним може доглядати навіть початківець садівник. Крім своєї краси, запашний горошок має дуже приємний аромат і може цвісти протягом 4х місяців, так чому б не прикрасити ландшафтний дизайн саду даними рослиною?

Душистый горошек

Запашний горошок

Рекомендуємо так само ознайомитися зі статтею: природний камінь як матеріал для ландшафтного дизайну ділянки!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!