Кілька нехитрих способів оформлення вашої садової огорожі

Як тільки ви побудували свою дачу, виникає необхідність убезпечення її від недоброзичливців. І ось після зведення високого паркана, за яким вас точно не буде видно, ви починаєте спостерігати, що по всьому двору кидається в очі тільки величезний похмурий паркан. І навіть після того, як ви прикрасите садовий ділянка різними елементами декору, вид огорожі все одно не буде вписуватися в загальну композицію. І що робити? Для цього і існує такий підрозділ ландшафтного дизайну, як декорування садових огорож.

Декор садового ограждения

Садове огорожа - невід'ємна частина будь присадибної території. Процес прикраси садової огорожі (простими словами - огорожі), дуже легкий і доступний. Все що вам потрібно - це трохи фантазії і навколишні підручні засоби. Отже розглянемо кілька способів декорування огорожі на прикладі різних дизайнерських рішень.

Спосіб №1 - Замаскувати паркан кучерявими рослинами.

Садовое ограждение, замаскированное растениями

Садове огорожу, замасковане рослинами

Садовое ограждение, замаскированное растениями

Садове огорожу, замасковане рослинами

Напевно, один з найбільш простих способів маскування паркану - за допомогою рослин. Існують однорічні та багаторічні в'юнкі рослини. До однорічним рослинам належить витка квасоля, іпомея, запашний горошок. До багаторічним - дівочий виноград, в'юнка троянди, клематиси. Що стосується однорічних рослин, вони здатні насеваться самі і ростуть дуже швидко. Не так швидко ростуть багаторічні рослини і того ж для них потрібно майструвати спеціальні опори, але виглядають вони набагато ефектніше. В результаті паркан, замаскований кучерявими рослинами перестає виглядати сумно і легко вливається в будь-який садовий декор.

Спосіб №2 - Насадження біля огорожі декоративних чагарників

Забор, украшенный декоративными кустами

Паркан, прикрашений декоративними кущами

Забор, украшенный декоративными кустами

Паркан, прикрашений декоративними кущами

Ще один нехитрий спосіб прикрасити садове огорожа - висадити поруч з ним декоративні чагарники. З цим завданням чудово впорається барбарис, шипшина, бузок, японська айва. Так само можна чергувати рослини між собою, ще більше прикрашаючи садове огорожу.

Спосіб №3 - Оптичний обман

Оптический обман в украшении забора

Оптичний обман в оздобленні огорожі

Такий варіант прикраси садової огорожі змусить вас забути, що за ним знаходиться. Що б здійснити оптичний обман потрібно мати досить креативне мислення. Наприклад, якщо обкласти частину паркану старим цеглою, висадивши в щілини кладки моху вийде ефект старовинного паркану, в той час як частину паркану зробити з дикого каменю, встановивши в нього штучний струмок, повільно стікає вниз. Ну, хіба не оптичний обман?

Спосіб №4 - Креативне прикраса паркану з підручних засобів

Креативное украшение забора из подручных средств

Креативне прикраса паркану з підручних засобів

Цей варіант прикраси огорожі явно відрізняється від попередніх тим, що всі недоліки не ховаються (як ми звикли), а навпаки, підкреслюються. Більше схоже на божевілля, але виглядає це дуже ефектно. Прикрасити стіну можна різнокольоровими скельцями, черепашками, деревними розпилами і камінням.

Результат прикраси садової огорожі

Після перегляду всіх цих способів прикраси огорожі, я думаю, що яка-небудь з ідей з'явилася і у вас в голові. Що б ви не придумали, знайте, ваш паркан точно буде унікальним і явно краще, ніж просто цегляна стіна. Тому набирайтеся натхнення і приступайте до власного оформлення свого садової огорожі!

Сподобалася стаття? Натисни на найкрасивішу кнопку! Будь першим!