Ясна річ, що куплена в магазині «музика вітру» не буде унікальною і навряд чи когось здивує, а от якщо спробувати змайструвати музику вітру своїми руками з підручних засобів, тоді точно можна вести мову про унікальність такого аксесуара для дому. Все що вам потрібно - бажання, трохи креативного мислення і кілька підручних засобів. Якщо ви не знаєте, як робити музику вітру власноруч, матеріал який знаходиться нижче, вам явно стане в нагоді!
Варіант №1 - Осіння музика вітру
Якщо ви людина, яка любить осінь - цей варіант оформлення музики вітру явно для вас. При невеликому пориві вітру ви почуєте наближення осені - тихий шум різнокольорових листя.
Все що вам потрібно для створення осінньої музики вітру своїми руками це:
- Нитки
- Різнокольорові кленові листи
- 2 палички
- Намистини або інші прикраси
Для початку беремо 2 палички, схрещуємо їх, місце схрещення туго зав'язуємо ниткою. Вийшла хрестовина буде служити для того, що б на неї підвішувалися листя.
Далі починаємо нанизувати на нитку різні листя і намистини. Тут і потрібен буде ваш креатив, тому що робити це можна як завгодно, головне, що б вийшло оригінально і красиво. Бажано в кінці нитки прив'язати намистину поважче, а вищерозташованих листя чергувати між собою розмірами.
Таким чином, виготовляємо 8 ниток і прив'язуємо їх до хрестовині. Готову осінню музику вітру встановлюємо біля вхідних дверей або на веранді і насолоджуємося осіннім шумом!
Варіант №2 - Музика вітру з бамбука своїми руками
Музика вітру, зроблена у вигляді бамбука, буде не тільки унікальною, але і неймовірно красивою. От тільки одна біда - справжній бамбук не дуже легко дістати, а ми говорили спочатку про підручні засоби і креативне мислення! Зробимо такий трюк - йдемо в будівельний магазин, купуємо там картонні туби або шпильки і нарізаємо з них відрізки різної довжини. Один із зрізів робимо під кутом, другий - рівним. З боку рівного зрізу робимо два отвори, необхідні для кріплення конструкції. Кількість трубок тільки на ваш розсуд, головне, що б все виглядало акуратно і красиво.
Далі починаємо обклеювати заготовки кількома шарами паперу. Що б зробити вузли бамбука - наклеюємо наверх кільця шнура і також заклеюємо папером. Після цього заготовки шпаклюються, сушаться і ошкурювати.
Тепер приступаємо до фарбування «бамбука». Нам потрібні акрилові фарби різних відтінків, схожих з кольором бамбука. Розфарбовуємо заготовки, вузли підкрашуемо темнішим кольором.
Коли все висохне, за допомогою мотузки з'єднуємо всі трубки і підвішуємо будь-яким вигаданим способом на веранді. Ось музика вітру з бамбука і готова!
Варіант №3 - Музика вітру в стилі Фен-шуй своїми руками
Все що вам потрібно - мотузка, колотушка (будь-яка сподобається) і власне металеві трубки. Останнє може бути з міді, хрому, алюмінію, сталі, латуні або іншого металу, головне, щоб звучання було приємним. Гарний звук створить трубка від пилососа або хромована трубка. Після вибору складових музики вітру, переходимо до виготовлення.
Для початку режим трубки на відрізки потрібної довжини. Після цього робимо кріплення для труби (краще місце - 22,4% від кінця труби, тоді точка вібрації буде кращою). На отмерянном місці свердлимо отвір і підвішуємо трубку з допомогою стрічки або шнури. Після того, як підвісимо всі трубки, вибираємо калатало. Вона повинна бити по центру трубок, чим м'якше язичок, тим м'якше буде звук при ударі. За бажанням можна застосувати відразу кілька колотушек.
Варіант №4 - Музика вітру з берести
У Китаї найпопулярніша рослина - бамбук. Саме тому повітряні дзвіночки східного населення прийнято робити з бамбука. А якою рослиною популярні слов'яни? Правильно, березою! Так чому б не зробити музику вітру з берести?
Для початку прибираємо з берести пил, для цього або вимиваємо її і сушимо, або просто протираємо ганчіркою.
Далі, режим бересту на однакові прямокутники. Ножицями зробити це досить просто і не проблематично.
Беремо дирокол і пробиваємо їм складену вдвічі бересту, протягуємо через отвори фарбовану рафію і зшиваємо конвертики. Фіксуємо рафію вузликами.
В конвертик вставляємо маленьку пробірку
Тепер робимо основу композиції. Нею стане березова гілка, в якій ми просвердлюємо п'ять отворів, на рівній відстані один від одного. Незабарвлену рафію вплітаємо в гілку і зав'язуємо на вузлики.
Верхній куточок пробитого отвору конвертиків підвішуємо на кіски з рафії, фіксуємо простим вузлом. В кожну пробірку наливаємо трохи води і поміщаємо рослина.
Ось і все, музика вітру в слов'янському стилі готова, насолоджуємося тихим шумом берези!
Варіант №5 - Музика вітру з купюр і монет
Грошова музика вітру не тільки прикрашає будинок, але і, вважається, що покращує добробут господарів, притягаючи в їх життя матеріальні блага. Так чому б не зробити такий корисний талісман у свій дім?
Для початку майструємо конструкцію, на якій будуть підвішені гроші - мобіль. Прикрасити мобіль рекомендується матеріалом червоного кольору. Далі підвішуємо на мобіль дев'ять ламінованих купюр і дзвіночок у центрі, який активує вогняну енергію. Можна також підвісити різні монети, яких необхідно просвердлити невеликі отвори. Що стосується номіналу купюр, особливої ролі він не грає. Ви можете зробити грошову музику вітру з будь-яких вподобаних вам купюр (долари, гривні, євро, рублі). Ось власне і готовий ваш грошовий талісман, віра в нього і факт того, що все зроблено своїми руками, обов'язково принесе грошові блага в ваш затишний будинок.
Деякі приклади власноручного оформлення музики вітру
Якщо вже зовсім немає креативного мислення і все що написано вище не допомогло, тоді можливо вас надихнуть чужі ідеї музики вітру своїми руками? Тоді дивимося, запам'ятовуємо, відтворюємо!